Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt

03.04.2023, Kategoria: Sport

W dniu 30 marca 2023 roku, na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rajsku odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt.

Celem zawodów było wyłonienie najlepszej drużyny, która będzie reprezentować Gminę Oświęcim podczas zawodów powiatowych.
Zawody zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”, a wszystkie zespoły dzielnie walczyły o jak najlepsze wyniki.
Niepokonane w całym turnieju okazały się zawodniczki ze Szkoły Podstawowej w Rajska! Drugie miejsce zdobyły dziewczęta z Babic, a III miejsce wywalczyły piłkarki ręczne z Brzezinki.
Jak co roku całą imprezę wsparł finansowo Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, fundując wspaniałe puchary dla najlepszych drużyn.

Serdecznie gratulujemy wszystkim  zawodniczkom!

Autor: Łukasz Wabik
Data: 03.04.2023