Zmagania sportowe podczas XXI Biegu Sołeckiego w Zaborzu

29.05.2024, Kategoria: Sport

W ubiegłą sobotę na terenie przy Przedszkolu Samorządowym im. Treflika w Zaborzu miało miejsce wydarzenie, które cieszy się dużą popularnością przede wszystkim wśród miłośników biegania i aktywności fizycznej.

Prawie 200 osób wzięło udział w XXI edycji Biegu Sołeckiego w Zaborzu. Najmłodsi rywalizowali w kategoriach od 3 roku życia do szkoły średniej, a starsi w biegu open.

Po zmaganiach sportowych na zwycięzców czekały nagrody, puchary, medale i pamiątkowe koszulki, które wręczyli Mirosław Smolarek - Wójt Gminy Oświęcim, przewodniczący Rady Gminy Oświęcim i sołtys Zaborza Adam Nowotarski oraz radny Powiatu Oświęcimskiego Piotr Śreniawski. Zakup nagród wsparła m.in. Gmina Oświęcim i Powiat Oświęcimski.

Organizatorami wydarzenia byli: Sołtys i Rada Sołecka, Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim oraz Przedszkole Samorządowe w Zaborzu.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom biegu i gratulujemy tym, którzy zajęli miejsca na podium. Do zobaczenia za rok na 22 już edycji wydarzenia!

Galeria: https://www.facebook.com/share/f4Pjk2PZssuFP7nc/?mibextid=WC7FNe

Autor: WS