Talenty wokalne w gminie Oświęcim wyłonione

07.06.2024, Kategoria: Wiadomości z OKSiR

We wtorek w sali Domu Ludowego w Porębie Wielkiej prezentowali się soliści, duety i zespoły. Rozbrzmiały piosenki dziecięce i melodie ludowe. Nie zabrakło również nieco "doroślejszego" repertuaru.

Dzieci i młodzież wzięli udział w przesłuchania w XXVI Przeglądzie Piosenki Dziecięcej "Nutka 2024" oraz w konkursie Diamenty Kruszywa. W przesłuchaniach udział wzięło blisko 80 uczestników - śpiewając ponad 40 utworów.

Wyniki konkursu dostępne są tutaj: https://oksir.gminaoswiecim.pl/.../wyniki-konkursow-nutka...

Wręczenie nagród w konkursie "Nutka 2024" odbędzie się w sobotę 15 czerwca br. o godz. 16:00 podczas Święto Gminy Oświęcim 2024 - zapraszamy serdecznie wszystkich laureatów po odbiór nagród.

Natomiast uczestnicy przesłuchań "Diamenty Kruszywa", którzy wygrali eliminacje gminne wystąpią 10 czerwca w Gminna Biblioteka Publiczna w Przeciszowie w kolejnym etapie konkursu. Trzymamy za Was mocno kciuki i życzymy powodzenia!

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Autor: WS