Uroczysta dekoracja laureatów

12.06.2024, Kategoria: Wiadomości z SP Grojec

W dniu dzisiejszym zorganizowaliśmy w szkole szczególną uroczystość. Mieliśmy okazję wyróżnić na forum szkoły laureatów licznych konkursów artystycznych.

Wśród nagrodzonych znalazł się zespół GROJECKIE NUTKI, który zdobył 3 miejsce w Powiatowym Konkursie Piosenki Dziecięcej zorganizowanym przez MDK. Skład zespołu to uczniowie klas trzecich: Kornelka Kolasa, Marysia Piekło, Emilka Płonka, Wiktoria Wójcik, Agatka Formicka, Nadia Kuźma, Madzia Radwan, Paulinka Sikora, Wiktoria Snażyk, Maja Stokłosa, Olek Goytowski, Igor Handzel, Oliwier Jędrzejczyk i Janek Polak.

Kolejna grupa nagrodzonych uczniów to laureaci Konkursu Piosenki Dziecięcej NUTKA. W tym konkursie trzecią nagrodę zdobyła Maja Kędracka z klasy 4a, a zespół ZAŁOGA Z GROJCA został wyróżniony. W zespole wystąpili uczniowie klasy 3b: Agata Formicka, Nadia Kuźma, Magdalena Radwan, Maja Stokłosa i Jan Snażyk.

Wśród wyróżnionych uczniów znaleźli się również laureaci konkursów plastycznych. W Konkursie Plastycznym „Moje marzenia” wyróżnienie III stopnia zdobyła Emilia Płonka z klasy 3a. Ponadto do wystawy pokonkursowej zakwalifikowano prace Franciszka Frączka, Amelii Węgorek, Magdaleny Radwan oraz Zuzanny Juroszek. W Gminnym Konkursie Plastycznym „Spotkanie z Arturem Grottgerem” drugą nagrodę zdobyła Emma Piecha z klasy 5a. Wyróżnienie w pierwszym etapie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Bezpiecznie na wsi mamy…” organizowanego przez KRUS zdobyła Hania Wójcik z klasy 6a. Maja Kędracka została ponadto wyróżniona za liczne osiągnięcia w konkursach plastycznych i tanecznych.

W tym tygodniu zostały wręczone także nagrody za udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Moja wymarzona złota rybka” .

Wszystkim młodym artystom jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Autor: szkolagrojec