III edycja Biegaj z Gminą Oświęcim
Lokalizacja: Stadion LKS "Poręba" w Porębie Wielkiej
Zapraszamy na III edycję wydarzenia Biegaj z Gminą Oświęcim, które odbędzie się 23 czerwca br., na obiekcie sportowym LKS Poręba. Więcej informacji wkrótce.
Święto Miodu 2024
Kategoria: Edukacja
Lokalizacja: Pasieka Edukacyjna w Harmężach
Zapraszamy na Święto Miodu 2024, które po raz drugi odbędzie się na terenie przy Domu Ludowym w Harmężach i znajdującej się tam Pasiece Edukacyjnej.
Rajd Rowerowy - Poznajemy Gminę
Lokalizacja: Dom Ludowy w Harmężach
Zapraszamy na Rajd Rowerowy- Poznajemy Gminę, który odbędzie się 8 czerwca br., w godzinach 8:00-16:00, po wschodnich sołectwach naszej gminy. Meta i losowanie nagród: na terenie przy Domu Ludowym w Harmężach. Równocześnie w tym samym miejscu będzie trwało wydarzenie: Święto Miodu 2024.
Konkursy wokalne Nutka 2024 i Diamenty Kruszywa
Kategoria: Konkursy
Lokalizacja: Dom Ludowy w Porębie Wielkiej
Zachęcamy do udziału w XXVI Przeglądzie Piosenki Dziecięcej "Nutka 2024" oraz w Konkursie wokalnym dla dzieci i młodzieży "Diamenty Kruszywa", do których przesłuchania odbędą się 29 maja w Domu Ludowym w Porębie Wielkiej.
XXI Sołecki Bieg Przełajowy w Zaborzu
Lokalizacja: Przedszkole Samorządowe w Zaborzu
Zapraszamy na XXI Bieg Sołecki w Zaborzu, który odbędzie się 25 maja br., na terenie przy Przedszkolu Samorządowym w Zaborzu.
Spotkanie z Arturem Barcisiem
Lokalizacja: Dom Ludowy w Grojcu
Zapraszamy na Spotkanie z Arturem Barcisiem- polskim aktorem filmowym, dubbingowym, teatralnym i telewizyjnym, reżyserem oraz scenarzystą.
Sesja LXXVII Rady Gminy Oświęcim
Lokalizacja: Dom Ludowy w Grojcu
Sesja Rady Gminy Oświęcim odbędzie się w dniu 24 kwietnia 2024 r., o godz.10:00 w sali Domu Ludowego w Grojcu, ul. Główna 1.
Lokalizacja: Dom Ludowy w Grojcu
Posiedzenie Komisji Rady Gminy Oświęcim odbędzie się w dniu 22 kwietnia 2024 r., o godz.15:00 w sali Domu Ludowego w Grojcu, ul. Główna 1.
Wiosenny Koncert Muzyczny
Lokalizacja: Dom Ludowy w Porębie Wielkiej
Razem z Wójtem Gminy Oświęcim zapraszamy Was do Poręby Wielkiej na Wiosenny Koncert Muzyczny - Zespół UNU Tribute to Perfect, który odbędzie się 12 kwietnia br., o 18:00.
Zebranie Wiejskie w Rajsku
Kategoria: Zebrania Wiejskie
Lokalizacja: Rajsko
Wiosenny Turniej Tenisa Stołowego w Zaborzu
Lokalizacja: Sala w Szkole Podstawowej w Zaborzu
Sołtys Zaborza wraz z Radą Sołecką oraz Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim zapraszają na Wiosenny Turniej Tenisa Stołowego, który odbędzie się 22 marca (piątek) o godzinie 16:00, w sali sportowej Szkole Podstawowej im. Komisji Edukacji Narodowej w Zaborzu.
Zebranie Wiejskie w Brzezince
Kategoria: Zebrania Wiejskie
Lokalizacja: Brzezinka
Sesja LXXV Rady Gminy Oświęcim
Lokalizacja: Dom Ludowy w Grojcu
Sesja Rady Gminy Oświęcim odbędzie się w dniu 20 marca 2024 r., o godz.10:00 w sali Domu Ludowego w Grojcu, ul. Główna 1.
Lokalizacja: Dom Ludowy w Grojcu
Posiedzenie Komisji Rady Gminy Oświęcim odbędzie się w dniu 18 marca 2024 r., o godz.15:00 w sali Domu Ludowego w Grojcu, ul. Główna 1.
Sesja LXXIV Rady Gminy Oświęcim
Sesja nadzwyczajna LXXIII Rady Gminy Oświęcim
Senioralia - edycja zimowa
Lokalizacja: Gmina Oświęcim
Wójt Gminy Oświęcim Mirosław Smolarek zaprasza do udziału w Senioraliach 2024 – edycji zimowej. Jest to pierwsza tego typu oferta skierowana do starszych mieszkańców naszej gminy.
32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Grojcu
Kategoria: Wydarzenie charytatywne
Lokalizacja: Dom Ludowy w Grojcu
28 stycznia br., w godzinach 12:00-20:00 zapraszamy Was na wydarzenie, które po raz pierwszy będzie miało miejsce w gminie Oświęcim - 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Sesja LXXII Rady Gminy Oświecim