Pobiegnij w III edycji wydarzenia Biegaj z Gminą Oświęcim
Kategoria: Sport
Wójt gminy Oświęcim zaprasza na III edycję charytatywnego wydarzenia Biegaj z Gminą Oświęcim, które odbędzie się 23 czerwca br. na obiekcie sportowym LKS "Poręba" w Porębie Wielkiej.
Gminne Uroczystości rocznicy zakończenia II wojny światowej
Kategoria: Wiadomości z OKSiR
Zapraszamy na Gminne Uroczystości rocznicy zakończenia II wojny światowej, które odbędą się przy Pomniku Poległych i Pomordowanych Mieszkańców Poręby Wielkiej podczas I i II wojny światowej. Obchody: 8 maja br., godz. 10:00.
Rajd Rowerowy - Poznajemy Gminę
Kategoria: Sport
Zachęcamy do udziału w dobrze już znanym wydarzeniu sportowym i rekreacyjnym pn. Rajd Rowerowy- Poznajemy Gminę, które odbędzie się 8 czerwca br., w godzinach 9:00-16:00. Losowanie nagród odbędzie się po godzinie 17:00 na mecie w Harmężach podczas Święta Miodu 2024.
XXI Sołecki Bieg Przełajowy w Zaborzu
Kategoria: Sport
25 maja br. w Zaborzu odbędzie się wydarzenie dla miłośników biegania, sportu i aktywności fizycznej - XXI Sołecki Bieg Przełajowy w Zaborzu.
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców
Kategoria: Sport
23 kwietnia 2024 roku, w Szkole Podstawowej w Rajsku rozegrane zostały Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców.
Spotkanie z Arturem Barcisiem
Kategoria: Kultura
Cieszymy się tak ogromnym zainteresowaniem Spotkanie z Arturem Barcisiem! (Nie)stety musimy przekazać Wam informację, że skończyła się pula biletów na miejsca siedzące.
Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Piłce Ręcznej
Kategoria: Sport
W dniach 17 (dziewczęta) oraz 22 kwietnia (chłopcy), w Szkole Podstawowej w Rajsku rozegrane zostały Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Piłce Ręcznej.
Konkursy wokalne Nutka 2024 i Diamenty Kruszywa
Kategoria: Kultura
Zachęcamy do udziału w XXVI Przeglądzie Piosenki Dziecięcej "Nutka 2024" oraz w Konkursie wokalnym dla dzieci i młodzieży "Diamenty Kruszywa", do których przesłuchania odbędą się 29 maja w Domu Ludowym w Porębie Wielkiej.
Weź udział w obchodach Dnia Pamięci o Wysiedlonych
Kategoria: Kultura
Wójt Gminy Oświęcim Mirosław Smolarek zaprasza do wzięcia udziału w obchodach Dnia Pamięci o Wysiedlonych w 83. rocznicę deportacji ludności cywilnej Brzezinki i okolic w związku z budową niemieckiego obozu zagłady KL Auschwitz-Birkenau.
Zapraszamy na Spotkanie z Arturem Barcisiem
Kategoria: Kultura
Mamy dla Was niespodziankę! Zapraszamy na Spotkanie z Arturem Barcisiem- polskim aktorem filmowym, dubbingowym, teatralnym i telewizyjnym, reżyserem oraz scenarzystą.

Galeria video