Kategoria: Edukacja
Uczniowie świętują 21 czerwca początek wakacji. Gościem zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Zaborzu był wójt Mirosław Smolarek. Wręczył Adamowi Słowikowi statuetkę za najwyższą średnią ocen wśród wszystkich ósmoklasistów w gminie Oświęcim.
Zaborze: rozbudowany parking przy przedszkolu
Kategoria: Inwestycje
Parking przy Przedszkolu Samorządowym w Zaborzu został rozbudowany. Odbiór inwestycji odbył się 14 czerwca.
Zaborze: kanalizacja sanitarna na Borowcu
Kategoria: Inwestycje
Budowę kanalizacji sanitarnej w odcinku ulicy Borowiec oraz w ulicy Brzezina na Zaborzu rozpoczęto w maju. 9 grudnia wójt Mirosław Smolarek podpisał protokół odbioru robót.
Wieczornica Patriotyczna w Szkole Podstawowej w Zaborzu
Kategoria: Edukacja
Z okazji rocznicy odzyskania Niepodległości uczniowie przygotowali muzyczno-poetycki spektakl. W Wieczornicy Patriotycznej wystąpiły też laureatki VII Konkursu Pieśni Patriotycznej.
Ul. Borowiec i ul. Brzezina w Zaborzu zamknięte dla ruchu w dniach 20-22.10.2022 r.
Kategoria: Inwestycje
Informujemy, że w związku z realizacja inwestycji pn.: "Budowa kanalizacji sanitarnej ul. Borowiec i ul. Brzezina w Zaborzu" w terminie 20-22.10.2022 roku prowadzone będą roboty asfaltowe na tych ulicach. Drogi będą zamknięte dla ruchu samochodowego.
Zaborze: przebudowana ulica Pionierów
Kategoria: Inwestycje
Rozpoczęta latem inwestycja dobiegła końca w tym miesiącu. Modernizacja ulicy Pionierów na Zaborzu kosztowała ok. 640 tys. złotych.
Zaborze: przebudowany odcinek Polnej
Kategoria: Inwestycje
Zakończono przebudowę odcinka ulicy Polnej, od Rolniczej do Jaworowej, wraz z budową kanalizacji deszczowej.